Naruto: Ultimate Ninja Storm

Naruto: Ultimate Ninja Storm
Level Türkiyenin bu haftaki inclemesinde karşılaştım. “Şerefsizim benim de aklıma gelmişti!” dedirten bir oyun daha… Biz daha düşünüp kımıldamadan yapan yapıyor.

Ultimate Mission modu, Naruto anime serisinin yayınlanmış ilk 135 bölümündeki hikayeyi temel alıyor. Kısa bir özet havasında, tüm önemli bölümleri ve boss dövüşlerini tek tek oynuyorsunuz ve bu uzun senaryo hiçbir noktasında kopmuyor. Bu aşamada serinin bu son oyunu en büyük iddiasını da ortaya koymaya başlıyor. Naruto: Ultimate Ninja Storm ile oyunun nerede bittiğini, çizgi filmin nerede başladığını söylemek gerçekten imkansız bir hal almış. Yapımcıların oyunu tasarlarken ilk çıkış noktaları da bu olmuş zaten. Oyunu bir Naruto bölümünü televizyonda seyreder gibi oynayabiliyorsunuz.

ve editör yorumu: 8.7/10

Eğer hayatınızın bir döneminde bile olsa Naruto’ya ilgi duymuşsanız, hiçbir oyun almayın bu oyunu alın diyebilirim. Hayran kitlesi dışındaki oyuncuların da oynadıktan sonra bunun çizgi filmini de seyretmek isteyip interneti aramaya başlayacağına eminim.

Trial’lerinden şöyle bir baktığımda ilk dikkatimi çeken kötü yanının ingilizce olması, japoncası mutlaka vardır onunla oynamak daha ayrı bir zevk olacak bence.
25+10 tane oynanılabilir karakter varmış. Kimi seçerdim? hmm Itachi ve Gaara arasında kalırdım belki ama en sonunda tabiki SabakunoGaara 🙂

http://www.ultimateninjastorm.com/
http://www.level.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.